O službě

Cestujsnami.eu a Silvestr.czPortál Cestujsnami.eu jsme se snažili postavit trochu jinak - aby se odlišoval od dalších cestovních a prodejních webů a dával návštěvníkům i něco navíc. Tradiční katalog zájezdů doplňují pravidelné cestovatelské tipy, které připravujeme ve spolupráci s prodávajícími cestovními kancelářemi.

Zájezdy na Cestujsnami.eu si prodávají přímo cestovní kanceláře. Pokud klient odešle žádost o rezervaci, předáme ji k vyřízení pracovníkům příslušné cestovky. Oznámení o nových rezervacích zasíláme cestovní kanceláři na email a evidujeme v účtu v administraci označené jako "affiliate Cestujsnami.eu".

Potřebujete více informací?

Obchodní podmínky

Za každou odeslanou žádost o rezervaci zájezdu účtujeme 0,5% z celkové ceny na této žádosti. Není to tedy typická provize a může se samozřejmě stát, že rezervace nedopadne a klient neodjede, ale právě proto jsme zvolili tuto výši poplatku.

Spolupráci sjednáváme na dobu neurčitou s možností okamžité výpovědi oběma stranami.

Na Cestujsnami.eu zveřejňujeme jen zájezdy cestovních kanceláří, které jsou zapojené v systému Open Travel Network. Je-li to technicky možné, zajistíme import dat a pravidelnou aktualizaci přímo z Vašeho rezervačního/prodejního systému. Nemáte-li žádný vlastní XML export, poskytneme Vám jednoduchou aplikaci pro vkládání a editaci zájezdů.

Vlastní tematický tip jen s Vašimi zájezdy:

  • cena vlastního tipu pro prodávající CK je 3900 Kč (bez DPH), při objednání více tipů poskytujeme výrazné slevy

Prodávejte zájezdy i na Silvestr.cz

Vaše zájezdy můžeme propagovat i na našem dalším webu Silvestr.cz, který již léta provozujeme. Obchodní model je stejný jako na Cestujsnami.eu a máte-li své zájezdy v naší databázi, nic nebrání tomu, abyste je prodávali i na tomto webu. Budete-li mít zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.